Prześcieradła bawełniane, frotte z gumką

Sortuj produkty
sortuj wg :

Co warto wiedzieć przed zakupem prześcieradła?

Najpierw zastanówmy się, jaki rozmiar jest nam potrzebny. W naszym asortymencie można znaleźć produkty, które będą pasować na łóżka o chyba każdej wielkości. Posiadamy warianty bawełniane i frotte w rozmiarach 90x200, 120x200, 140x200, 160x200,180x200 i 200x220 cm, oraz wyjątkowe, lniane prześcieradło w dwóch rozmiarach: 150x195 cm i 160x200 cm., dostępne w wielu kolorach, wykonane w tradycyjnym stylu i bez gumki.

Wybór prześcieradła z gumką z pewnością wpłynie na komfort snu – gumka utrzymuje bowiem materiał w miejscu i zapobiega przesuwaniu się go. Dlatego też dobranie odpowiedniego rozmiaru jest właśnie tak ważne – za mały lub za duży po prostu nie spełni swojej funkcji. Weźmy pod uwagę grubość naszego materaca oraz długość zakładki prześcieradła, aby upewnić się, że produkt na pewno będzie pasował.

Szeroka gama kolorystyczna

Nasze produkty oferujemy w wielu świetnych kolorach, kore możesz dopasować do pościeli czy stylu sypialni. Zapewniamy wybór pomiędzy wariantami żółtymi, pomarańczowymi, zielonymi, fioletowymi czy brązowymi. Dzięki temu, że w naszym asortymencie możecie Państwo wybierać pomiędzy wieloma wariantami rozmiarów i barw, z pewnością znajdziecie tu model idealny – na łóżko małżeńskie, jak i dziecięce, w stonowanych odcieniach, oraz wyrazistych barwach. Z pewnością ciekawym, stylizowanym wyborem będzie wariant lniany, we wzór w kolorowe paski – nie posiada on jednak gumki.

Dobra jakość, polska produkcja, modne wzory i korzystna cena – to wszystko możemy zagwarantować Państwu przy zakupie naszych prześcieradeł.

-
1 2

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl